iklan banner

Kızın Reddetme İhtimalini Nasıl Azaltırsınız?

Etkili Çıkma Teklifimi Olurmu?
Hiç bir kadın etkili olduğunu düşündüğün cümlelerden etkilenmez. Kadınlar erkeği tanıdıkça, onunla beraber zaman geçirdikçe etkilenir.Kadınlar güzel bir çıkma teklifine kanacak kadar salak mı? Kadınlar her şeyi hisseder. Kadına zaman harcayacaksın, ilgi göstereceksin, bazen onu umursamıyor gibi yapacaksın, hiç beklemediği bir anda onu şaşırtacaksın, bazen yaramaz bir çocuk gibi davranacaksın, bazense dünyanın en olgun erkeği gibi…
Kadını etkileyen şey bir erkekteki karakter özellikleridir. Zamanla bu özelliklerini tanıdıkça senden etkilenmeye başlar. Fakat kadınları etkileyebilmen için öncelikle, etkileyici ve karizmatik bir karaktere sahip olman gerekir.
Kadın senin karakterini tıpkı bir yap-bozu çözer gibi çözmelidir. Kendini en başından ona tamamıyla açmamalısın. Seni bir macera filmini izler gibi yavaşça izlemeli. Seni keşfetmelidir.

Kızın Reddetme İhtimalini Nasıl Azaltırız?

Cevabı inanılmaz derecede basit: Kıza çıkma teklifi etmeyerek…
Kıza çıkma teklifi etmek yerine onunla beraber zaman geçirerek kızı kendimize alıştıracağız. Kızın en yakını olacağız. Yeri gelecek ailesine bile söyleyemediği, kendine bile itiraf edemediği şeyleri sana itiraf edecek. Bazen kendini bir fare gibi kapana kısılmış hissedecek, ona destek olacaksın. Kendini yalnız, kimsesiz hissedecek, onun her şeyi olacaksın. 
Zaten tüm bunları yaptığında kızla sevgili olmak için yapman gereken tek şey kıza fiziksel bir hamle yapmak olacak.
Dikkat et kıza çıkma teklifi edeceksin demiyorum. Çünkü asla böyle bir şey yapmayacaksın. Bunun yerine bir an gelecek kızla gözleriniz kilitlenecek. Derin derin bakışacaksınız. Kızın elini tutacaksın, dudaklarına bakmaya başlayacaksın. O an aranızda acayip bir cinsel gerilim oluşacak. Bu duyguyu daha önce de yaşamışsındır. Hoşlandığın kızla biraz yakın bir şekilde konuştuğunda için kaynamaya başlar. Müthiş bir gerginlik hissedersin. İşte tam olarak o histen bahsediyorum.
Sen kızın dudaklarına bakmaya başladıkça kız bunu fark edecek. Bunu fark ettiğinde ise tahmin et ne olacak?
Tabi ki kız da seninle öpüşmeyi düşünecek. Aklında öpüştüğünüzün hayalini kurmaya başlayacak. Çünkü bu, kızın bilinç altında gerçekleşecek. Emin ol kız bu durumu kontrol edemez. Çünkü bilinç altındaki tüm cinselliği açığa çıkardın. İnsanlar bilinç altlarını kontrol edemezler.
Kızdaki gerilme hissini de fark ettiğin anda artık kolayca öpüşmek için hamle yapabilirsin. Çıkma teklifi etmekten çok daha eğlenceli ve çok daha az riskli öyle değil mi? Hoşlandığın kızın dudaklarının tadına bakacaksın. Bundan daha güzel ne olabilir ki? 
Çıkma teklifi etsen ne olacak? Reddedildiğinle kalakalacaksın.


Kızla Öpüşmek İçin Ne Yapmalısın?
1) Kızın gözlerine derin derin bak!
2) Kızın elini tut!
3) Kızın dudaklarına bak!
4) Kızın dudaklarına doğru yavaşça hamle yap!
Söylediklerimi doğru bir şekilde uygularsan kendin bile inanamayacağın bir şekilde hoşlandığın kızlarla sevgili olmaya başlayacaksın. Kıza çıkma teklifi etmeden kızın dudaklarının tadına bakıyorsun. Şöyle bir gerçek var ki; bir kızı öptüğünde onun gözünde bambaşka oluyorsun. Çünkü öpüşmek özel bir olaydır. Kıza çıkma teklifi etmiş bir sürü erkek olabilir fakat öpüştüğü erkek sayısı oldukça azdır.
Previous
Next Post »
iklan banner